Renk Abiye | Hakkımızda
15329
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15329,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Hakkımızda

Hakkımızda

1999 yılından günümüze; sürekli artan kalitesi ve yenilikçi tasarımlarıyla farkını ortaya koyan RENK ABİYE; profesyonel üretim süreçleri ve dinamik ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana Türkiye genelinde ve yurt dışı ülkelerinde satışlarını arttıran RENK ABİYE; hazır giyim sektörünün en iddialı markaları arasında yer almaktadır.

Abiye sektöründeki yenilikleri takip eden; tasarımlarında güncel moda trendlerinin izlerini barındıran RENK ABİYE; yurt dışı pazarlara ihracat yapmaktadır. Farklı hedef kitlelerin beğenileri doğrultusunda çeşitlenen kreasyonları RENK ABİYE markasına duyulan bağlılığı arttırmaktadır. Uygun fiyat politikasını kaliteden ödün vermeden uygulayan; zarif, şık ve fonksiyonel gece elbiselerine imza atan RENK ABİYE İzmir merkezli bir büyüme stratejine sahiptir.